Рішення №1216 від 16 квітня 2019 року “Про хід виконання комплексної Програми забезпечення  пожежної та техногенної безпеки захисту населення  і територій Овруцької міської ради від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять шоста      сесія                                                                   VІІ  скликання

Від  16 квітня    2019 року    № 1216

Про хід виконання комплексної
Програми забезпечення  пожежної
та техногенної безпеки захисту населення
і територій Овруцької міської ради

від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки.

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника Овруцького районного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області Кушнерчука Ю.М. « Про  хід виконання  комплексної Програми забезпечення  пожежної та техногенної безпеки  захисту населення  і територій Овруцької міської ради  від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки» міська рада відмічає, що певна робота щодо виконання заходів, запланованих даною Програмою, у Овруцькій міській раді проводиться, враховуючи вищезазначене, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійних депутатських комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Інформацію начальника Овруцького районного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області Кушнерчука Ю.М. «Про хід виконання  комплексної Програми забезпечення  пожежної та техногенної безпеки  захисту населення  і територій Овруцької міської ради  від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки»  взяти до відома.
  2. Відділу Овруцького районного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області постійно виконувати заходи даної програми.
  3. Щоквартально до 5 числа надавати інформацію про виконані роботи по вищевказаній програмі.

Міський голова                                                                     І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=