Рішення №1209 від 16 квітня 2019 року “Про затвердження статутів окремих закладів культури Овруцької об’єднаної територіальної громади в новій редакції.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирська область

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять шоста       сесія                                              VII        скликання

Від  16  квітня 2019 року          № 1209

Про затвердження статутів окремих
закладів культури Овруцької об’єднаної

територіальної громади в новій редакції.

Заслухавши інформацію начальника відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради Сергійчука М.М., керуючись ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Перейменувати РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ М.ОВРУЧ (код ЄДРПОУ36489850) на ОВРУЦЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ та затвердити статут у новій редакції (додається).
  2. Перейменувати ОВРУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ ІМЕНІ А.С.МАЛИШКА (код ЄДРПОУ 36402460) на ОВРУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ А.С.МАЛИШКА та затвердити статут у новій редакції (додається).
  3. Перейменувати ОВРУЦЬКА РАЙОННА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ (код ЄДРПОУ 38335538) на ОВРУЦЬКА ДИТЯЧА БІБЛІОТЕКА та затвердити статут у новій редакції (додається).
  4. Затвердити статут в новій редакції МУЗЕЮ ІСТОРІЇ ОВРУЧЧИНИ (код ЄДРПОУ 39140744).
  5. Відповідальність за проведення державної реєстрації Статуту ОВРУЦЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ покласти на директора Чумак Юлію Миколаївну.
  6. Відповідальність за проведення державної реєстрації Статуту ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ ІМЕНІ А.С. МАЛИШКА покласти на директора Якимчук Марію Федорівну.
  7. Відповідальність за проведення державної реєстрації Статуту ОВРУЦЬКОЇ ДИТЯЧОЇ БІБЛІОТЕКИ покласти на директора Невмержицьку Марію Василівну.
  8. Відповідальність за проведення державної реєстрації МУЗЕЮ ІСТОРІЇ ОВРУЧЧИНИ покласти на директора Чіпака Ярослава Миколайовича.
  9. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ з гуманітарних питань Овруцької міської ради та постійну депутатську комісію міської ради з гуманітарних питань, освіти, медицини, культури, фізичного виховання та соціального захисту населення.

Міський голова                                                                                         І.Я. Коруд


Статут Овруцької міської бібліотеки для дітей

Статут Музею історії Овруччини

Статут Овруцького міського будинку культури (нова редакція)

Статут Овруцької центральної міської бібліотеки ім. А.С. Малишка  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=