Рішення №1242 від 16 квітня 2019 року “Про списання житлового будинку комунальної власності № 31 по вул. Центральна в с. Мамеч Великочернігівського старостинського округу”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять шоста    сесія                                                                     VІІ скликання                               

від  16 квітня   2019 року       №1242

Про списання житлового будинку
комунальної власності № 31
по вул. Центральна в с. Мамеч

Великочернігівського старостинського округу

Розглянувши лист виконуючого обов’язки старости Великочернігівського старостинського округу  Бобик Тетяни Іванівни  про надання дозволу на списання житлового будинку комунальної власності  №31 по вулиці Центральна у селі Мамеч Овруцького району, керуючись ст. 26  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації  комісії  міської ради з  питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій,  від 12.04.2019 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл на списання непридатного ( вражений грибком та гниллю, пошкоджений шашелем, вікна та двері зруйновані, вогнем знищено частину несучій стіни та стелі)   для проживання людей  житлового  будинку  комунальної власності у селі Мамеч Овруцького району Великочернігівського старостинського округу, який знаходиться в аварійному стані.
  2. Зобов’язати комісію Овруцької міської ради зі списання майна скласти відповідний акт та затвердити на наступній сесії.

3 Виконуючому обов’язки старости Великочернігівського старостинського округу  Бобик Тетяні   Іванівні матеріали від списання вищевказаного майна використати на господарські цілі з утримання нерухомого майна (будинків)  Великочернігівського старостинського округу.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на старосту                  Великочернігівського старостинського округу та на постійну  комісію  міської ради з питань  містобудування, житлово – комунального господарства,благоустрою,землекористування,екології, розвитку аграрно- промислового комплексу та сільських територій.

Міський голова                                                                              І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=