Рішення №1237 від 16 квітня 2019 року “Про надання дозволу аукціонної комісії з продажу майна через систему «Прозоро – продажі», на складання протоколу та продаж за аукціоном нежитлової будівлі по вулиці Київська,127- є в м. Овруч”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять шоста   сесія                                                        VII     скликання                             

від  16 квітня 2019 року              №1237

Про надання дозволу аукціонної комісії
з продажу майна через систему «Прозоро –
продажі», на складання протоколу
та продаж за аукціоном    нежитлової будівлі

по вулиці Київська,127- є в м. Овруч

Враховуючі рішення двадцять третьої сесії Овруцької міської ради від 25 січня 2019 року №1056 «Про затвердження переліку об’єктів що підлягають приватизації шляхом викупу та конкурсу у 2019 році, відповідно до Закону України від 18.01.2018 року, №2269-VIII «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію), керуючись, ст. ст. 26,60 Законом України “ Про місцеве самоврядування  в Україні», враховуючи ,рекомендації  комісії  міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Надати дозвіл аукціонної комісії, підготувати протокол умов продажу для проведення  процедури продажу за конкурсом через систему Прозоро – продажі та розпочати процедуру продажі за конкурсом через систему прозоро – продажі,  нежитлової будівлі за адресою: вулиця Київська, 127-є в м. Овруч Житомирської області.
  2. Членам аукціонної комісії при складанні протоколу  з метою визначення умов продажу об’єкту малої приватизації нежитлового приміщення по вул. Київська, 127-є в м. Овруч Житомирської області  та продажу вищевказаної нежитлової будівлі, суворо дотримуватись чинного Закону України від 18.01.2018 року, №2269-VIII «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти аукціонну комісію Овруцької міської ради з продажу комунального майна  та на  постійну діючу комісію міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій.

Міський голова                                                                                 І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=