Рішення №1234 від 16 квітня 2019 року “Про передачу майна комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади в тимчасове користування (металеві стелажі)”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

РІ Ш Е Н Н Я

Двадцять шоста   сесія                                                                    VІІ  скликання

Від  16 квітня    2019 року          №1234

Про передачу  майна комунальної власності
Овруцької міської об’єднаної територіальної
громади в тимчасове користування

(металеві стелажі)

Розглянувши лист Овруцької центральної районної бібліотеки для дорослих імені, А.С.Малишка від 04.04.2019 року № 41 та лист Управління праці та соціального захисту населення Овруцької райдержадміністрації від 01.03.2019 року, №01-04/941 з метою формування та зберігання особистих справ громадян України, керуючись ст.26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації комісії міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1.   Передати в тимчасове користування майно комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади ( металеві стелажі двосторонні) в кількості 10 (десять) штук за адресою: м. Овруч, вул. Гетьмана Виговського, буд.17, загальною вартістю – 740.00 грн (сімсот сорок )гривень.
  2. Відділу бухгалтерського обліку Овруцької центральної районної бібліотеки для дорослих імені, А.С.Малишка, підготувати акт приймання – передачі та забезпечити передачу майна у тимчасове користування в установленому законодавством порядку та внести відповідні записи до реєстрів  бухгалтерського обліку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій і Овруцькій центральній районній бібліотеці для дорослих імені А.С.Малишка (Якимчук М.Ф.).

Міський голова                                                                           І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=