Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту  – проект рішення сесії « Про затвердження  Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Овруцької міської об’єднаної територіальної громади»

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань,  Овруцька міська рада повідомляє про намір оприлюднити проект регуляторного акту  – проект рішення сесії « Про затвердження  Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Овруцької міської об’єднаної територіальної громади» з відповідним аналізом регуляторного акту.

Зауваження та пропозиції щодо проекту даного регуляторного акту приймаються у письмовому вигляді упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення за адресою: м. Овруч, вул. Т.Шевченка 43, тел. 4-47-48.

Розробник проекту регуляторного акту : юридичний відділ Овруцької міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=