Рішення №526 виконкому міської ради “Про хід виконання заходів з благоустрою та поліпшення санітарного стану території міста та території Овруцької ОТГ”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  29.03.2019 року            №526

Про хід виконання заходів з благоустрою
та поліпшення санітарного стану території

міста та території Овруцької ОТГ

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради Редчиця О.П. про хід виконання заходів з благоустрою та поліпшення санітарного стану території міста Овруч та старостинських округах, відповідно до п. 2 ч. 2. ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», керуючись п.п. 7 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради Редчиця О.П. про хід виконання заходів з поліпшення санітарного стану та благоустрою міста Овруч та старостинських округів, взяти до відома.
  2. Виконавцям заходів, зазначених у пунктах 2-8 рішення виконавчого комітету міської ради від 13.03.2019 року № 500 «Про заходи з благоустрою та поліпшення санітарного стану території міста та території Овруцької ОТГ», забезпечити їх виконання та подати звітну інформацію в відділ ЖКГБ Овруцької міської ради до 15.04.2019 року.
  3. Підприємствам, установам, організаціям які знаходяться на території Овруцької міської ради

3.1.       Взяти участь з 29.03.2019 року по 30.04.2019 року у місячнику «За чисте довкілля» та долучитись до проведення 20.04.2019 року загальнообласного дня благоустрою (суботника) затвердженого розпорядженням голови Житомирської ОДА Гундича І.П. від 20.03.2019 року № 102 «Про проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою території населених пунктів області».

3.2.       Щочетверга згідно рішення виконавчого комітету міської ради від 13.03.2019 року № 515 «Про затвердження ситуаційних схем закріплених територій благоустрою за підприємствами, установами, організаціями, ФОП, та жителями міста з метою покращення санітарного стану та благоустрою міста» здійснювати прибирання прилеглої та закріпленої території від сміття.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Гришковця В.М. та начальника Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Редчиця О.П.

Міський голова                                                                                  І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=