Повідомлення для суб’єктів господарування: «Про співпрацю Держпродспоживслужби з Управлінням Держпраці»

Овруцьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів і Державна служба України з питань праці домовилися координувати спільні дії в питані запобігання випадкам неофіційної праці.

На виконання спільного доручення, керівники головних управлінь в областях Держпродспоживслужби та Держпраці провели  ряд робочих зустрічей із зазначених питань, за результатами яких були підписані меморандуми та угоди про співпробітництво, а також погоджені плани подальших спільних дій. Такий меморандум підписано керівниками відповідних служб  в Житомирській області.

Отже, при виявленні під час здійснення перевірок фактів, що мають ознаки порушення законодавства про працю, спеціалістами забезпечується оперативне інформування ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області , а ГУ забезпечує повідомлення Управління Держпраці в Житомирській області.

Повідомлення від спеціалістів ГУ ДПСС про виявлення можливих фактів незадекларованої праці є підставою для здійснення заходів державного контролю для спеціалістів Управління Держпраці в Житомирській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=