Рішення №500 виконкому міської ради”Про заходи з благоустрою та поліпшення санітарного стану території Овруцької ОТГ”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  13.03.2019 року            № 500

Про заходи з благоустрою та поліпшення

санітарного стану території міста та території Овруцької ОТГ

З метою поліпшення санітарного стану території міста Овруч та старостинських округіх Овруцької ОТГ.

Відповідно до п. 2 ч. 2. ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», керуючись п.п. 7 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Комунальному підприємству «Овруч» Овруцької міської ради:

1.1.     Продовжити здійснювати заходи по підрізанню та кронуванню дерев в населених пунктах Овруцької ОТГ.

1.2.     Здійснити заходи з благоустрою на кладовищах м. Овруч (мікрорайон Кизіли, міське та військове кладовища), а саме: зрізання аварійних дерев, видалення чагарників та прибирання сміття.

1.3.     За сприяння погодних умов здійснити заходи з підбілювання дерев по місту до 20.04.2019 року.

1.4.     До 20.04.2019 року здійснити підсипання щебнем сміттєвих майданчиків.

1.5.     До 10.04.2019 року провести відсипання вулиць міста з твердим та грунтовим покриттям згідно акту обстеження.

1.6.     До 15.04.2019 року провести встановлення дорожніх знаків на території Овруцької ОТГ та міста Овруч, знаки на зупинках (на вимогу).

1.7.     Проводити заходи з підмітання механічною щіткою вулиць та тротуарів міста для наведення санітарного стану після осінньо-зимового періоду.

1.8.     Здійснити обстеження вуличного освітлення та переведення реле часу на весняно-літній період.

1.9.     Здійснити заходи з оброблення клумб по місту.

1.10.   Здійснити встановлення сміттєвих баків в Черепинському, Кирданівському, Підрудянському та Зарічанському старостинських округах для збору побутового сміття до 25.04.2019 року.

1.11. Встановити по місту лавки до 20.04.2019 року.

1.12. Провести відповідні заходи по вул. Т. Бульби-Боровця та Набережна до початку проведення капітального ремонту з асфальтування дорожнього покриття.

1.13. Провести поточний ремонт вул. Житомирської.

  1. Комунальному підприємству «Гарне місто» Овруцької міської ради:

2.1.   Забезпечити виконання Програми щодо здійснення заходів спрямованих на зменшення захворювання домашніх тварин на сказ у м. Овруч на 2016 – 2018 роки затвердженої рішенням сьомої сесії міської ради VII скликання № 150;

2.2.   Опрацьовувати з населенням питання заміни дверей за дольовою участю населення 50%.

2.3.   Привести у відповідність прибудинкову територію після осінньо-зимового періоду(здійснити підсипання проїздів, підбілювання дерев).

2.4.   Обстежити та відремонтувати дитячі ігрові майданчики на прибудинковій території.

2.5. Визначити прибудинкові території для проведення заміни твердого покриття згідно акту обстеження.

2.6. Спільно з КП «Водоканал» здійснити підготовку територій по вул. Героїв Майдану та Відродження для проведення капітального ремонту дорожнього покриття.

2.7. Здійснити облаштування огорожі по вул. Б.Хмельницького та Героїв Майдану, по вул. І.Богуна та Героїв Майдану.

  1. Комунальному підприємству «Водоканал» Овруцької міської ради:

3.1.       Щомісячно проводити заходи з прочищення ливлеприймачів та відстійників в ливневій мережі по місту, а саме: Т.Шевченка, Б.Хмельницького, Шолом – Алейхема, С.Бандери, Гетьмана Виговського, Героїв Майдану та пл. Вокзальна.

3.2.       Закінчити роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт центрального парку в м. Овруч Житомирської області».

3.3.       Привести у відповідність інженерні мережі по вул. Т. Бульби-Боровця та Набережна до початку проведення капітального ремонту з асфальтування дорожнього покриття.

3.4.       Здійснити поточний ремонт пам’ятників «Голодомору» та Воїнам визволителям на привокзальній площі.

3.5.       Здійснити облаштування водовідвідного каналу по вул.. енергетиків (встановити оголовки).

3.6.       Опрацювати питання облаштування липневої каналізації по вул. Овруцька, Житомирська, Ольжича та пров. Житомирський.

3.7.       Здійснити прочистку водовідвідних каналів по вул. Озерна та Ручейна.

  1. Т.в.о. старост старостинських округів:

4.1.       Організовувати роботу по кронуванню дерев, видаленню чагарників, кущів що знаходяться на узбіччі доріг державного значення, загального користування та комунальної власності в межах старостинського округу.

4.2.       Спільно з громадою провести заходи по вирізанню кущів, чагарників, аварійних дерев та прибирання сміття на кладовищах до 20.04.2018 року.

4.3.       Провести обстеження вулиць, доріг старостинського округу з твердим та грунтовим покриттям для проведення поточного ремонту (грейдування) та надати пропозиції у відділ житлово-комунального господарства і благоустрою Овруцької міської ради.

4.4.       Забезпечити виконання рішення виконкому міської ради від 07.02.2019 року № 467 «Про виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 14.02.2018 року № 84 «Про закріплення територій за підприємствами, організаціями та установами для проведення заходів з благоустрою на дорогах загально державного значення та загального користування»» та звітувати про виконану роботу у відділ житлово-комунального господарства і благоустрою Овруцької міської ради.

4.5.       Спільно з представниками загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів старостинського округу до весняного місячнику з благоустрою провести заходи з прибирання грунту з дорожнього покриття вулиць населених пунктів та привести до належного стану пам’ятники та визначні місця старостинських округів.

  1. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради (Редчиць О.П.):

5.1.       Провести поточний ремонт вулиць, доріг з грунтовим покриттям в Великофоснянському, Раківщинському, Гошівському та Великохайчанському старостинських округах.

5.2.       Замовити виготовлення та здійснити встановлення дошок оголошень в місті Овруч.

5.3.       Провести роботи по відновленню вуличного освітлення у населених пунктах Овруцької ОТГ відповідно до наявних проектно-кошторисних документацій.

5.4.       Здійснити прочистку водовідвідних каналів у с. Раківщина, Оленичі, Хлупляни.

5.5.       Здійснювати заходи з очистки та ремонту колодязів в населених пунктах Овруцької ОТГ.

5.6.       Спільно з відділом Муніципальної інспекції опрацювати питання вартості металевої огорожі на День міста.

  1. Виконкому міської ради:

6.1.       Гришковець В.М. та Огородов Д.В. організувати обстеження аварійних зелених насаджень в населених пунктах громади та придорожніх смугах підготувавши відповідні акти обстеження та направити їх до комісії з питань ТБНС Житомирської ОДА.

6.2.       Жук С.П. опрацювати питання відведення земельної ділянки під кладовище на міському кладовищі (біля Овруцького напівкільця).

6.3.       Жук С.П. опрацювати спільно з Управлінням водного господарства питання  щодо необхідності взяття на баланс водних об’єктів та водовідвідних каналів, що знаходяться на території Овруцької ОТГ.

6.4        Провести толоки в населених пунктах громади Гуничі, Гошів, Овруч.

  1. ФОП Струков здійснити заходи по водовідведенню по вул. Т.Бульби-Боровця.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Гришковця В.М., начальника відділу житлово – комунального господарства і благоустрою Овруцької міської ради Редчиця О.П. та начальника відділу муніципальної поліції Овруцької міської ради Башинського В.І..

Міський голова                                                                                  І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *