Розпорядження №43-к від 19.03.2019 року “Про проведення конкурсу та оголошення про початок формування конкурсних комісій з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади завідувача Комунального підприємства «Центральна районна аптека №31 м. Овруч» Овруцької міської ради”

У К Р А Ї  Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Овруцького міського  голови

від 19.03.2019 року                                 № 43-к

Про проведення конкурсу та оголошення
про початок формування конкурсних комісій
з проведення конкурсу на зайняття вакантної
посади завідувача Комунального підприємства
«Центральна районна аптека №31 м. Овруч»

Овруцької міської ради

Відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» та від 16 жовтня 2014 року № 642 «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Провести конкурс на зайняття вакантної посади завідувача Комунального підприємства «Центральна районна аптека №31 м. Овруч» Овруцької міської ради.
  2. Оголосити на офіційному веб-сайті Овруцької міської ради початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вищевказаної вакантної посади згідно чинного законодавства.
  3. Відділу кадрової роботи виконавчого комітету Овруцької міської ради (начальник Савченко М.І.) забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті Овруцької міської ради даного розпорядження про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади завідувача Комунального підприємства «Центральна районна аптека №31 м. Овруч» Овруцької міської ради та оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення вказаного конкурсу.

Міський голова                                                                        І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *