Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади завідувача комунального підприємства «Центральна районна аптека Овруцька міська лікарня»

Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади завідувача комунального підприємства «Центральна районна аптека Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (далі – Порядок) Овруцька міська рада оголошує початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади завідувача Комунального підприємства «Центральна районна аптека №31 м. Овруч» Овруцької міської ради.

З метою забезпечення прозорості та відкритості прийняття рішення щодо призначення завідувача Комунального підприємства «Центральна районна аптека №31 м. Овруч» Овруцької міської ради запрошуємо долучитись до проведення конкурсу представників трудового колективу Комунального підприємства «Центральна районна аптека №31 м. Овруч» Овруцької міської ради, обраних на загальних зборах трудового колективу, та представників громадських об’єднань з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати розпорядження про проведення конкурсу) – по одній особі від кожного громадського об’єднання.

До складу конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття вакантної посади завідувача Комунального підприємства «Центральна районна аптека №31 м. Овруч» Овруцької міської ради входитимуть: 3 представники органу управління (міської ради); 3 представники трудового колективу КП «Центральна районна аптека №31 м. Овруч», обрані на загальних зборах трудового колективу; 3 представники громадськості, делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу).

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

– наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

– накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

– наявність конфлікту інтересів.

Під час виникнення у члена конкурсної комісії вказаних вище обставин, такий член конкурсної комісії зобов’язаний невідкладно самостійно подати органові управління письмову заяву про самовідвід. У разі неподання зазначеної інформації член конкурсної комісії несе відповідальність згідно із законодавством. У разі виникнення (виявлення) у члена конкурсної комісії вказаних вище обставин, після формування складу конкурсної комісії, такий член конкурсної комісії підлягає заміні відповідним суб’єктом подання, який запропонував кандидатуру зазначеного члена конкурсної комісії, не пізніше наступного робочого дня після встановлення (виявлення) зазначених обставин.

Відповідно до Порядку проведення конкурсу пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії приймаються Овруцькою міською радою протягом 15 днів з моменту оприлюднення даного оголошення – до 17.00 години 03 квітня 2019 року у вигляді листа на паперових носіях, підписаного керівником, із зазначенням кандидатур (кандидатури), які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії.

До листа додаються:

– згода на обробку персональних даних та попередження про вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції», підписані особами, які пропонуються до складу конкурсної комісії;

– від громадської організації – з метою підтвердження функціонального спрямування громадської організації та її державної реєстрації, засвідчені належним чином копії затвердженого в установленому порядку статуту громадської організації та документа про державну реєстрацію;

– від трудового колективу – не більше трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії, витяг із протоколу загальних зборів трудового колективу. Подані пропозиції розглядатимуться органом управління 04 квітня 2019 року.

Документи приймаються та реєструються за адресою: м. Овруч, вул. Т. Шевченка, 43, кабінет №15, загальний відділ виконавчого комітету міської ради.

Телефон для довідок: 4-24-86, відповідальна особа: начальник відділу кадрової роботи Савченко Марина Іванівна.


Розпорядження №43-к від 19.03.2019 року “Про проведення конкурсу та оголошення про початок формування конкурсних комісій з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади завідувача Комунального підприємства «Центральна районна аптека №31 м. Овруч» Овруцької міської ради”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *