Громадські роботи : зайнятість для безробітних користь для громади

З початку року  між  Овруцькою районною філією та Овруцькою міською радою  укладено 2 договори  про організацію громадських робіт  та залучено до їх проведення 28 осіб .

Під час громадських робіт безробітні працювали  підсобними робітниками по екологічному захисту навколишнього  середовища  (  прибирання та збір вторинної сировини  ) та оброблювачами інформаційного матеріалу (оновлення статистичних даних по домоволодіннях старостинських округів Овруцької міської ради)   . На разі безробітні залучені в 7 старостинських округах , а саме  Заріччя,  Велика Чернігівка,  Підруддя,  Покалів,  Хлупляни,  Бондарі  та Овруч. Всі ці роботи мають  суспільно корисний характер і відповідають потребам громади.

Фахівці центру зайнятості впевнені , що організація оплачуваних громадських  робіт  спрацьовує на користь безробітного і стає своєрідним терміном  на шляху до постійної зайнятості .

Оплачувані громадські роботи для багатьох безробітних – це реальна можливість відновити трудові і професійні навички , завоювати авторитет і повагу  серед співробітників та мати заробіток.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *