Звіт по виконаних роботах КП «Гарне місто» з 11 березня по 15 березня 2019 року

КП «Гарне місто», підприємство, яке працює для задоволення потреб населення в наданні послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Виходячи з цього у період з 11 березня по 15 березня 2019 року підприємство здійснювало діяльність у таких напрямках:

  • продовжується ремонт під’їздів по вул. Т. Шевченка буд. 48 (ІІ під’їзд), Древляньска буд. 2 (ІІ під’їзд);
  • електриками підприємства було закінчено встановлення світодіодних світильників по вул. Т. Шевченка буд. 44, також були встановлені датчики освітлення по вул. Б. Хмельницького буд. 55, 57 з метою економії електроенергії, розпочато по вул. Відродження буд. 25;
  • частковий ремонт водопровідної мережі (стояку) по вул. Київська буд. 78 (4 під’їзду) та заміна каналізаційного стояку по вул. Б. Хмельницького буд. 26 (ІІ під’їзд), а також прочистка каналізаційної мережі по вул. Київська буд. 72 та вул. С. Бандери буд. 23;
  • встановлення фільтру на вводі по вул. Г. Майдану буд. 44;
  • закінчена обшивка козирьків під’їздів по вул. Б. Хмельницького буд. 62 та розпочато по вул. Б. Хмельницького буд. 54;

В рамках даних видів послуг проводились роботи по заміні садових лавочок та встановленню парканів по вул. Франка буд. 4, а також встановлено чотири стійки для сушіння білизни.

Встановлено металеві двері по вул. Г. Виговського буд. 44, вул. Г. Майдану буд. 48 та метало пластикового вікна по вул. Г. Майдану буд. 48. Також проведена підготовка пройому (закладання цеглою) для встановлення дверей по вул. Б. Хмельницького буд. 54.

Щоденно виконується комплекс робіт з утримання та прибирання будинків і прибудинкових територій, підприємство постійно шукає шляхи покращення якості обслуговування населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *