Друга виставка імпортних товарів і послуг «China International Import Expo» в Китаї

З 5 по 10 листопада 2019 року в Шанхаї відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг «China International Import Expo» -найбільший захід Китаю, який проходить за підтримки керівництва та Уряду країни, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій.

У 2018 році понад 3600 експонатів із 151 країн представили продукцію та послуги на Експо, більше 400 тисяч осіб відвідали захід, загальна вартість домовленостей щодо експорту в Китай сягнула майже 58млрд.доларів США.

Минулого року Торгово-промислова палата України сформувала національні стенди в аграрному та промисловому павільйонах, де свою продукцію представили майже 90 вітчизняних підприємств галузі АПК та машинобудування.

У 2019 році ТПП України формує національні стенди в павільйонах АПК , машинобудування послуги, життєдіяльність, медицина. Учасники національних стендів візьмуть участь в українсько-китайському бізнес-форумі 4 листопада 2019 року та В2В сесії з китайськими компаніями. Захід організовано ТПП України та Китайським комітетом з розвитку міжнародної торгівлі, який представлений по всьому Китаю та до складу якого входять понад 200 тис. компаній.

Вартість участі складає 3000 доларів США за 9кв.м стандартно обладнаного стенду та 300 доларів США за 1 кв.м необладнаної площі (мінімум 36 кв.м).

Участь у Експо сприятиме вітчизняним компаніям в отриманні дозволу на експорт до Китаю, забезпечить присутність компанії та її продукції в інформаційному полі ринку Китаю, дозволить оцінити потенціал ринку та свої можливості, провести ефективні переговори та знайти партнера на ринку.

З організаційних питань щодо участі у заході та його формату просимо звертатись до заступника директора Центру міжнародної ділової співпраці ТПП України Голято Андрія (0676629656, a.v.goliato@gmail.com)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *