Святкові урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства

15 березня в адмінприміщенні КП «Водоканал» відбулись святкові урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства . На святі були присутні: народний депутат України Володимир Арешонков, міський голова Іван Коруд, керівники комунальних підприємств, які привітали всіх працівників з професійним святом.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, виконання посадових обов’язків та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства Грамотами, Подяками Овруцької міської ради та грошовими винагородами, а також Грамотами від В.Ю.Арешонкова нагороджено комунальників громади. У цій галузі працюють відповідальні люди, справжні професіонали своєї справи, які щодня трудяться у важких умовах. Їх професійні навички, впевненість і самовіддача, відповідальність і душевне тепло вносять величезний вклад в розвиток якості і розширення спектру послуг.

Для всіх присутніх працівники гуманітарного відділу подарували чудовий концерт.

Бажаємо в цей день більше заслужених теплих слів на адресу працівників житлово-комунального господарства, добрих вдячних посмішок, поваги і уваги! ! Терпіння, удачі і щастя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *