Благодійна організація “Благодійний Фонд “Відповідальні Земляни””

Благодійна організація “Благодійний Фонд “Відповідальні Земляни” запрошує до участі в міжнародному освітньому проекті “Майстерня Відповідальних Землян”

Мета проекту – виховати нове покоління свідомих Землян, навчити відповідальності у кожній сфері свого життя, допомогти дітям і батькам віднайти гармонію з внутрішнім і зовнішнім світом, здійснити обмін досвідом серед дітей різних країн світу, поширити глобальні цілі сталого розвитку, об’єднати дітей у всьому світі для збереження природи.

Ключове завдання проекту – трансформувати свідомість людей, від мислення “споживачів” до моделі “творців”, котрі беруть відповідальність за своє майбутнє, майбутнє своєї країни і нашої Планети.

ЕТАПИ ПРОЕКТУ:

1 Етап. Освітній онлайн курс “12 тижнів відповідальності” для дітей і батьків. Формування базових цінностей і відповідальності в різних сферах життя (ЛЮТИЙ – ТРАВЕНЬ)

Ми будемо експериментувати, знайомитись, знаходити нових друзів у різних містах і країнах, дивитися фільми і обговорювати їх, дізнаватися від психолога цікаві поради (для дітей і батьків), створювати казки, відео уроки, цікаві ініціативи, формувати свої команди, висаджувати дерева, набувати нових звичок, досліджувати світ своїх емоцій та безмежних можливостей!

2 Етап. Тренінгове навчання для 24 лідерів сформованих регіональних команд. (КВІТЕНЬ-ТРАВЕНЬ)

Для найактивніших дітей 12-16 років. Навчання з комунікації та організації громадських ініціатив та проектів (соціальних, культурних, екологічних).

3 Етап. Тур Україною, (ЧЕРВЕНЬ – ЛИПЕНЬ)

Наша команда завітає до 5 найактивніших команд – громад з освітньо-культурною програмою, тренінгом для громади та інструментами для створення і відкриття просторів розвитку – Майстерень Відповідальних Землян на місцях.

4 Етап. Фестиваль “Відповідальні Земляни” (СЕРПЕНЬ)

Детальніше:

Презентація проекту/програма 1 етапу, освітнього курсу:

Анкета учасника:

Контактна особа:  Лілія Ткаченко,

Організатор  програми Діти Створюють Країну», голова ГО «Українські Креативні Реформатори»,  голова Благодійної Організації “Благодійний Фонд “Відповідальні Земляни”

тел. (095) 637-07-37  

www.re-world.org

Ткаченко Лілія

Засновник міжнародної ініціативи «Дерева Миру»

Організатор міжнародної програми «Діти Створюють Країну»

Організатор міжнародного проекту

“Майстерня Відповідальних Землян”

Засновник благодійної організації “Благодійний Фонд “Відповідальні Земляни” від 19.07.2018
Голова та засновник громадської організації «Українські Креативні Реформатори» від 09.09.2014
Волонтер UNICEF Ukraine в проекті «Найбільший урок в світі», поширення глобальних цілей сталого розвитку
Переможець відкритої Всеукраїнської премії TOYP (Ten Outstanding Young Persons), 10 видатних молодих людей України у номінації «екологія», представляла Україну в Японії на Всесвітньому Конгресі JCI за фінансової підтримки WNISEF (листопад 2015 р.)
Учасник програми «Відкритий Світ» «OPEN WORLD» (жовтень 2015р.), Посольство США, навчальний візит до США у складі групи лідерів неурядових громадських організацій
Учасник програми «Молодь Змінить Україну» благодійного фонду Богдана Гаврилишина (березень 2017 р.), координатор групи з навчального візиту до Польщі 

Відео про діяльність (англійською мовою):

Особисті дані:

Дата народження: 19/07/1990
Цивільний стан: незаміжня
Діти: прийомна дочка Єва, 5 років (від 29.12.2016)

Освіта:
2013 – 2016 Аспірант кафедри культурології Київського національного університету культури і мистецтв.
2007 – 2013 Менеджер органів державної влади і управління. Кафедра державного управління. КНУКіМ

Діяльність:

Лютий 2019 – організація міжнародного проекту “Майстерня Відповідальних Землян”

Вересень 2018 – презентація в Посольстві України в Йорданії міжнародного освітнього соціального проекту “12 тижнів відповідальності”

Вересень 2018 – партнер, модератор, спікер 11 Міжнародного форуму учнівської молоді «На шляху до Європейського дому», присвячений темі «Екологічна безпека та сталий розвиток суспільства». Горішні Плавні

Серпень 2018 – організатор Всеукраїнського Дитячого Конгресу “Відповідальні Земляни”, для учасників І етапу програми «Діти Створюють Країну»

Березень 2018 – спікер з екологічної відповідальності, Girls Leadership Camp. За підтримки USAID,  Львівської освітньої фундації, Будуємо Україну Разом. Славське

Лютий 2018 – спікер з екологічної відповідальності, організації локальних соціальних ініціатив проекту ЗМІНЮЙ!СЯ. Горішні Плавні

Проект відбувся в рамках молодіжної програми «Перший крок до успіху» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».

Грудень 2017 – дотепер –  організатор освітніх лекцій та тренінгів як волонтер UNICEF Ukraine в проекті «Найбільший урок в світі» з поширення глобальних цілей сталого розвитку ООН

Листопад 2017 – ментор,  куратор команд екологічного спрямування в проекті «Будуємо Україну Разом», БУРlab, лабораторії відповідальності

Березень 2017 – дотепер – організатор міжнародної програми «Діти створюють країну», залучення, координація та підтримка 1100 активних дітей з 23 областей України, юних українців з Йорданії та Німеччини

Листопад 2016 – лютий 2017 – фахівець з комунікацій, благодійний фонд КАРІТАС України.

Грудень 2015 – вересень 2016 – координатор, засновник, організатор Всеукраїнського соціально-екологічного проекту «Майстерня (Школа) Екологічного Громадського Активіста». Громадська організація «Українські Креативні Реформатори». Проект підтриманий Швейцарською Конфедерацією в Україні (Швейцарське Бюро співробітництва в Україні)

Жовтень 2015 – дотепер – автор ідеї, організатор міжнародного проекту «Дерева Миру» «TREES OF PEACE». Громадська організація «Українські Креативні Реформатори». Ініціативу зголосилися підтримати активісти в 50 країн світу. В рамках проекту в Україні висаджено понад 30 000 дерев у 150 містах та селищах України. Ініціатива відбувається за підтримки Кабінету Міністрів України, публічних людей, громадських активістів та дипломатів. Навесні 2016 року ініціативу підтримали дипломати 19 країн світу та Олег Скрипка. Висаджено понад 30 000 дерев. Навесні 2017 року на центральній локації в Ботанічному Саду імені Гришка НАН України Дерева Миру висаджували міжнародні дипломати та прийомні родини, підопічні «СОС Дитячі містечка України»

Липень 2015 – дотепер – організатор соціального проекту «Майстерня Позитиву» в національній дитячій спеціалізованій лікарні ОХМАТДИТ. Громадська організація «Українські Креативні Реформатори»

Жовтень 2014 – вересень 2015 – співзасновник, координатор, автор документальних медіа матеріалів проекту «Україна Багатоетнічна» (Багатонаціональна). Проект підтриманий відділом преси освіти та культури Посольства США в Україні

Липень 2014 – січень 2015 – автор ідеї та співкоординатор проекту «Школа (майстерня) екологічного громадського активіста». Проект підтриманий відділом преси освіти та культури Посольства США в Україні та фондом Фрідріха Наумана «За Свободу»

Жовтень 2013 – травень 2014 – національний координатор по роботі з волонтерами ініціативи “Зробимо Україну Чистою-2014” (Lets do it! Ukraine! – 2014). До ініціативи у 2014 році залучено понад 170 тисяч активістів у всіх областях України та в АР Крим.

Лілія Ткаченко

автор програми “Діти Створюють Країну”

голова ГО “Українські Креативні Реформатори”

БО БФ “Відповідальні Земляни”

+38095-637-07-37

+38063-436-65-65

+38095-27-29-579

responsible.earthlings@gmail.com

Fb: https:/facebook.com/tkachenkoli

https://www.re-world.org

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *