Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту “Про податок на майно на території Овруцької об’єднаної територіальної громади та встановлення ставок податку на 2020 рік”

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності»,  у відповідності до норм Податкового кодексу України та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Овруцька міська рада повідомляє про наміри оприлюднити проект регуляторного акта – проект рішення сесії «“Про  податок на майно  на території Овруцької  об’єднаної територіальної громади та встановлення ставок податку на 2020 рік” з відповідним  аналізом регуляторного впливу.

Проект спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету.

Проект регуляторного акта і аналіз регуляторного впливу до нього будуть розміщені  на офіційному сайті Овруцької міської ради https://ovruch.in.ua у розділі “Економіка” –  “Регуляторна політика”.

Зауваження та пропозиції щодо проекту даного регуляторного акту приймаються від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення за адресою: м. Овруч, вул. Тараса Шевченка, 43, тел. 4-47-48, e-mail 04053370@mail.gov.ua

Розробник проекта регуляторного акта: відділ фінансів Овруцької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *