Проект рішення “Про передачу кімнати ФАПу с. Стугівщина з оперативного управління  КНП «Овруцький ЦПМСД» на баланс відділу з гуманітарних питань та створення клубної установи «Стугівський сільський клуб»”

Проект

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять п`ята   сесія                                                      7 скликання

Від 14 березня  2019 року  №

Про передачу кімнати ФАПу
с. Стугівщина з оперативного управління
 КНП «Овруцький ЦПМСД» на баланс
відділу з гуманітарних питань та
створення клубної установи

«Стугівський сільський клуб»

З метою створення, розповсюдження та популяризації культурних надбань в старостинських округах Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.11.1998 року №1775 «Про нормативи забезпечення населення клубними закладами», керуючись ст.ст.26, 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи рекомендації засідання постійних комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Передати кімнату ФАПу с. Стугівщина (за адресою с. Стугівщина, вул. І.Франка 31) загальною площею 42,9 м² з оперативного управління КНП «Овруцький ЦПМСД» на баланс та оперативне управління відділу з гуманітарних питань для відкриття клубної установи.
  2. Створити клубну установу у с. Стугівщина «Стугівський сільський клуб» та ввести штатну одиницю в розмірі 0,5 ставки.
  3. Контроль на виконанням даного рішення покладається на начальника відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради та постійну депутатську комісію з гуманітарних питань, освіти, медицини, культури, фізичного виховання та соціального захисту населення.

Міський голова                                                     І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=