Звіт по виконаних роботах КП «Гарне місто» з 25 лютого по 01 березня 2019 року

КП «Гарне місто», підприємство, яке працює для задоволення потреб населення в наданні послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Виходячи з цього у період з 25 лютого по 01 березня 2019 року підприємство здійснювало діяльність у таких напрямках:

  • розпочато ремонт під’їзду №3 по вул. Т. Шевченка буд. 48 та під’їзду №1 по вул. Древлянська буд. 2;
  • електриками підприємства було встановлено 20 світодіодних світильників по вул. Т. Шевченка буд. 48 (чотири під’їзди) та 2 світильника по вул. Героїв Майдану буд. 78;
  • сантехніками підприємства була проведена прочистка внутрішньої каналізації по вул. Т. Шевченка буд. 42,44, вул. С. Бандери буд. 23, вул. Київська буд. 78; по вул. Відродження буд. 25а здійснена заміна водопровідного стояка;
  • проведена заміна водопровідної мережі по вул. Героїв Майдану буд. 25а;
  • проведена прочистка ДВК (димо-вентиляційний канал) буд. 20А по вул. Металістів;

В рамках даних видів послуг проводились роботи по обрізанню та кронуванню дерев по вул. Сабурова буд. 11, вул. Героїв Майдану буд. 11, 21, 23, 25, 25а, вул. Т. Шевченка, буд. 98/11. А також було здійснено прибирання та вивезення обрізаних гілок.

По вулиці Б. Хмельницького буд. 64 відремонтовані (обшиті) козирькі. Здійснена заміна дверей на металеві по вул. Ващука буд.3 під’їзд №7 та підключено електромагнітний замок.

Щоденно виконується комплекс робіт з утримання та прибирання будинків і прибудинкових територій, підприємство постійно шукає шляхи покращення якості обслуговування населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *