Оголошення. КП “Овруч” повідомляє…

На виконання рішення виконавчого комітету Овруцької міської ради від 07.02.2019 року № 468 «Про хід виконання заходів з благоустрою та поліпшення санітарного стану території міста та території Овруцької ОТГ», для покращення вуличного освітлення в місті Овруч за кошти Північної екологічної фінансової корпорації NEFCO та для проведення робіт в межах робочому проекту «Реконструкція вуличного освітлення в м. Овруч» комунальному підприємству «Овруч» Овруцької міської ради необхідно виконати наступні попередні роботи, а саме: здійснити кронуванням дерев (до 6 метрів у висоту) по вулицях Т.Шевченка, Героїв Майдану, І.Богуна та інших вулицях міста, які заважатимуть виконати роботи по встановленню нових металевих та залізо-бетонних опор, підвішуванню дроту СІП, встановленню нових ліхтарів вуличного освітлення.

Кронування — це комплекс заходів безпосередньо у кроні дерев, тобто формування крони та декоративна обрізка. У першу чергу при кронуванні видаляються гілки, що можуть створити перешкоди та небезпеку для людей. Так, під час рясних снігопадів та поривчастого вітру видаляють гілки, які поламалися та зависли, адже вони можуть завдати шкоди перехожим. Обрізання дерев — це, в першу чергу, користь для них самих та для ландшафту. Коли дерева підрізані, крона сформована та має здоровий вигляд, це, звичайно, позначається на загальному вигляді міського пейзажу. Коли ж дерева ростуть неконтрольовано, крона загущується, виникають пошкодження внаслідок тертя гілок, і, як наслідок, зараження шкідниками та хворобами, ослаблення дерев.

КП «Овруч» звертається до всіх громадян з проханням ставитись з розумінням до тимчасових незручностей в зв’язку з перекриттям відрізків вулиць на яких будуть проводитися вищевказані роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *