Проект рішення “Про звіт директора КП «Овруцька районна друкарня» Овруцької міської ради щодо виконання фінансового плану і результати діяльності за 2018 рік та перспективний план роботи підприємства на 2019 рік.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять п`ята  сесія                                            VІІ  скликання

від 14 березня  2019 року      проект

Про звіт директора КП «Овруцька районна друкарня»
Овруцької міської ради щодо виконання фінансового плану і
результати діяльності за 2018 рік та перспективний план

роботи підприємства на 2019 рік.

Заслухавши та обговоривши інформацію директора КП «Овруцька районна друкарня» про виконання фінансового плану і результати діяльності за 2018 рік та перспективний план роботи підприємства на 2019 рік, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійних депутатських комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Інформацію директора КП «Овруцька районна друкарня» Овруцької міської ради Невмержицький І.К. про виконання фінансового плану і результати діяльності КП ««Овруцька районна друкарня» за 2018 рік прийняти до відома.
  2. Затвердити перспективний план роботи комунального підприємства «Овруцька районна друкарня» на 2019 рік (додаток №1).
  3. Директору КП «Овруцька районна друкарня» Овруцької міської ради щомісячно до 10 числа наступного місяця та щоквартально звітувати про результати господарської діяльності підприємства та виконання фінансового плану на 2019 рік на пленарних засіданнях сесії міської ради та висвітлювати в засобах масової інформації згідно рішення сесії Овруцької міської ради від 31.01.2017 року № 700 «Про затвердження Порядку інформування про діяльність комунальних підприємств Овруцької міської ради».
  4. Директору «КП «Овруцька районна друкарня» та інші матеріально відповідальні особи підприємства несуть персональну відповідальність за виконані роботи підприємством, які мають бути оформлені згідно чинного законодавства та мають підтверджуватись наявністю гарантійних зобов’язань від виконавців робіт. Керівник комунального підприємства несе персональну відповідальність за виконання рішення міської ради та своєчасну звітність

Міський голова                                                                                   І.Я. Коруд

ДОДАТОК № 1
до рішення 25-ої сесії міської ради
VІІ скликання

від 14.03.2019 року №

ЗВІТ

КП «Овруцька районна друкарня» Овруцької міської ради Житомирської області

про виконання фінансового плану та про результати діяльності за 2018 рік  та перспективний план роботи підприємства на 2019 рік.

У 2004 р. Овруцька районна друкарня практично припинила діяльність через господарсько – фінансові труднощі, заборгованість перед постачальниками продукції для друкування, заробітної плати працівникам друкарні за період шести місяців. Технічний стан поліграфічного обладнання 1960-1970 років вичерпав механічні та технічні можливості, для подальшого використання не був придатний.

Завдяки зусиллям працівників друкарні за рахунок позаробочого часу був проведений ремонт головного приміщення друкарні, замінені віконні рами, перестелена підлогова дошка, перефарбоване адмінприміщення, проведені інші технічні роботи.

Із Львівського державного інституту друкарства та Малинської районної друкарні були запрошені фахівці, які на протязі трьох неділь за допомогою майстрів Овруцького «Приладобудівника» провели демонтаж-ремонт застарілих  друкарських станків, що призвело до тимчасового запуску плоскодрукарських машин.

З метою подальшого фінансового розвитку підприємства районною друкарнею був поданий запит на участь у процедурі цінових пропозицій (котирувань) на виготовлення міграційних карток Державної прикордонної служби України, який успішно був виграний на всеукраїнському тендері і отримано замовлення на виготовлення 30 000 000 одиниць міграційних карток для всієї прикордонної служби України.

В подальшому на виручені кошти, був проведений ремонт застарілого обладнання друкарні, закуплені дві друкарські печатні машини виробництва Японії, виплачені борги працівникам друкарні, погашені борги перед енергопостачальниками та інші платежі.

Зараз КП «Овруцька районна друкарня» використовує три друкарських машини, дві папірорізальних машини, одну дрітяно-швейну машину та інше необхідне друкарське спорядження для використання повсякденних робіт.

По результатам економічно-господарської діяльності за 2018 р. друкарнею виготовлено та реалізовано продукції на 357,1 тис. грн.

Собівартість виготовленої продукції становить 371,8 тис. грн. маємо дебіторська заборгованість 26 тис. грн. (Овруцька міська лікарня).

За 2018 рік сплачено 55,9 тис. грн. у пенсійний фонд, 32,7 тис. грн. прибутковий податок із заробітної плати, на електроенергію витрачено 19,7 тис. грн., на друкарські матеріали витрачено 90 тис. грн#/з однієї заробленої гривні на друкарню залишається 4 коп.

(Фонд заробітної плати становить 18 тис. грн. (Середня місячна зарплата становить 2,400 грн. із розрахунку відпрацьованого часу – 24 год. на робочу неділю).

Реструктурованої податкової заборгованості та заборгованості перед енергопостачальниками не маємо, також не маємо невиконаних зобов’язань перед бюджетом та пенсійним фондом і іншими отримувачами загальнодержавних та місцевих платежів.

ФІНАНСОВИЙ ПЛАН на 2019 р.

Всього планується реалізувати друкованої продукції на суму-360,0 тис. грн.

Значну частку запланованих на 2019 р. загальних витрат складають:
витрати на оплату праці персоналу 200,2 тис. грн.
на відрахування єдиного внеску – 56,0 тис. грн.
на придбання енергоносіїв – 17,0 тис. грн.

На придбання паперу, фарби, майстер-плівки – 70,0 тис. грн.

В цілому собівартість послуг передбачена на рівні 350,0 тис. грн.

Джерелом капітальних інвестицій є власні кошти підприємства
В 2019 році підприємством планується провести капітальний ремонт
Ризографа РК-310 ер – на загальну суму 2,0 тис. грн.

Поточний ремонт СК – 0,5 тис. грн.

Косметичний ремонт Приміщення – 0,5 тис. грн.

Секретар     ради                                                                  Дєдух І.М.  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=