Рішення №1083 від 25 січня 2019 року “Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять третя  сесія                                                                       VІІ  скликання

Від  25 січня  2019 року     № 1083

Про затвердження проекту землеустрою

та надання в оренду земельної ділянки

Розглянувши звернення голови правління Овруцької районної спілки споживчих товариств «РАЙСПОЖИВСПІЛКА» М. В. Василенко, керуючись ст. 12, 79-1, 93, 120, 184 Земельного кодексу України, ст. 6, ст. 14 Закону України  «Про оренду землі», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської  комісії міської ради від 23.01.2019 р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, що розташована у м. Овруч, загальною площею 0,0270 га, кадастровий номер ************************, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
  2. Виконавчому комітету Овруцької міської ради зареєструвати право комунальної власності на вказану земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»
  3. Передати Овруцькій районній спілці споживчих товариств «РАЙСПОЖИВСПІЛКА» на умовах оренди терміном на 10 (десять) років земельну ділянку, що розташована у м. Овруч, загальною площею 0,0270 га, кадастровий номер ************************, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
  4. Встановити Овруцькій районній спілці споживчих товариств «РАЙСПОЖИВСПІЛКА» ставку орендної плати в розмірі 7 (семи) відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  5. Овруцькій міській раді, в особі міського голови Коруда І. Я., укласти договір оренди землі з Овруцькою районною спілкою споживчих товариств «РАЙСПОЖИВСПІЛКА».
  6. Виконавчому комітету Овруцької міської ради надати дане рішення до відділу в Овруцькому районі Головного Управління Держгеокадастру у Житомирській області в п’ятиденний строк з дня його прийняття.

Міський голова                                                                        І. Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *