Рішення №1074 від 25 січня 2019 року “Про припинення договору оренди земельної ділянки”

 

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять третя сесія                                                                                      VІІ скликання

Від  25  січня 2019 року   № 1074

Про припинення договору оренди

земельної ділянки

Розглянувши звернення ТОВ «ВП «ПОЛІССЯ» про припинення договору оренди землі у зв’язку з оформленням спадщини на земельну ділянку, керуючись п. г ч. 1 ст. 81, ст. 131 Земельного кодексу України, Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ст. 31 ЗУ «Про оренду землі», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради  від 23.01.2019р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Припинити дію Договору оренди землі від 26.10.2017р., укладеного з ТОВ «ВП «ПОЛІССЯ», на земельну ділянку загальною площею 1,7198 га, яка розташована на території Підрудянської сільської ради, кадастровий номер ************************, у зв’язку з оформленням права на спадщину на вказану земельну ділянку (пай).
  2. Овруцькій міській раді, в особі міського голови Коруда І. Я., укласти додаткову угоду про припинення зазначеного договору.
  3. ТОВ «ВП «ПОЛІССЯ» зареєструвати припинення права оренди відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Виконавчому комітету Овруцької міської ради надати дане рішення до відділу в Овруцькому районі Головного Управління Держгеокадастру у Житомирській області протягом п’яти днів з дня його прийняття.

Міський голова                                                                                  І. Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *