Рішення №1073 від 25 січня 2019 року “Про надання в оренду земельної ділянки”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять третя  сесія                                                  VІІ  скликання

Від  25 січня  2019 року     № 1073

Про надання в оренду земельної ділянки

Розглянувши звернення директора ТОВ «ОРХІДЕЯ», керуючись ст.93, ст. 120 Земельного кодексу України, ст. 6, ст. 14 Закону України  «Про оренду землі», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської  комісії міської ради від 23.01.2019 р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Передати ТОВ «ОРХІДЕЯ» на умовах оренди терміном на 5 (п’ять) років земельну ділянку загальною площею 0,0044 га, кадастровий номер ************************, яка розташована у м. Овруч; цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
  2. Встановити ТОВ «ОРХІДЕЯ» ставку орендної плати в розмірі 7 (семи) відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  3. Овруцькій міській раді, в особі міського голови Коруда І. Я., укласти договір оренди землі з ТОВ «ОРХІДЕЯ».
  4. ТОВ «ОРХІДЕЯ» зареєструвати право оренди земельної ділянки відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  5. Виконкому Овруцької міської ради надати дане рішення до відділу в Овруцькому районі Головного Управління Держгеокадастру у Житомирській області в п’ятиденний строк з дня його прийняття.

Міський голова                                                                   І. Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *