Овруцьке РВ філії ДУ “Центр пробації”: Залучення волонтерів

З метою визначення перспективи розвитку волонтерства в Овруцькому РВ філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області 06.02.2019 року укладено договір про надання волонтерської допомоги між відділом пробації та волонтером уповноваженого органу з питань пробації – директором громадської організації «ТОВАРИСТВО СПРИЯНННЯ ОБОРОНІ УКРАЇНИ» Нестерчуком Д.М. Пріоритетним напрямком волонтерської діяльності визначено: сприяння уповноваженому органу з питань пробації у здійсненні наглядових заходів за місцем навчання або роботи суб’єктів пробації, участь у проведення соціально виховної та індивідуально – профілактичної роботи, залучення до участі у військово – патріотичних заходах молоді, яка перебуває на обліку в Овруцькому РВ філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області.

Овруцький РВ філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області провидить набір волонтерів пробації для роботи із засудженими до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі.
Запрошуємо всіх бажаючих для співпраці з уповноваженим органом пробації в якості волонтерів. Для отримання більш детальної інформації пропонуємо звертатися за такими контактами: тел. (04148) 4-46-65, вул. Б.Хмельницького, 42, каб.6 м. Овруч.

Начальник Овруцького РВ   
філії ДУ «Центр пробації»
в Житомирській області
Віталій Кобилинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *