Проект рішення виконкому міської ради “Про затвердження конкурсної документації для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку у м. Овруч”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  07.02.2019 року                №

Про затвердження конкурсної документації
для проведення конкурсу з призначення

управителя багатоквартирного будинку у м. Овруч

Відповідно до ст. 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13 червня 2016 року № 150, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення виконкому Овруцької міської ради від 22.11.2018 року № 376 «Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків в м. Овруч», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Затвердити конкурсну документацію для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в м. Овруч згідно з додатками.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Гришковця В.М. та начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради Редчиця О.П..

Міський голова                                                                                 І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=