Рішення № 993 від 20 грудня 2018 року “Про затвердження акту прийому- передачі майна з балансу КП «Відродження» Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Овруч» Овруцької міської ради.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

РІ Ш Е Н Н Я

Двадцять перша сесія                                                          VІІ  скликання

Від     20 грудня   2018 року            № 993

Про затвердження акту прийому-
передачі майна з балансу КП «Відродження»
Овруцької міської ради в господарське відання

та на баланс КП «Овруч» Овруцької міської ради.

Розглянувши акт прийому-передачі майна з балансу КП «Відродження» Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Овруч» Овруцької міської ради відповідно до Рішення сесії Овруцької міської ради від 07.12.2018 року №924, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст. 26, 60, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити акт прийому-передачі майна з балансу КП «Відродження» Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Овруч» Овруцької міської ради. Копія Акту прийому-передачі додається.
  2.         Директору КП «Відродження» Овруцької міської ради та т.в.о. директора КП «Овруч» Овруцької міської ради внести відповідні зміни до реєстру бухгалтерського обліку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій та директорів КП.

Міський голова                                                                                  І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *