Рішення № 992 від 20 грудня 2018 року “Про затвердження актів прийому- передачі майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс комунальних підприємств.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

РІ Ш Е Н Н Я

Двадцять перша сесія                                                              VІІ  скликання

Від     20 грудня   2018 року            № 992

Про затвердження актів прийому-
передачі майна з балансу відділу
житлово-комунального господарства,
благоустрою Овруцької міської ради
в господарське відання та на баланс

комунальних підприємств.

Розглянувши акти прийому-передачі майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс комунальних підприємств, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст. 26, 60, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити акти прийому-передачі майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс комунальних підприємств. Копії Актів прийому-передачі додаються.
  2.         Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради внести відповідні зміни до реєстру бухгалтерського обліку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій.

Міський голова                                                                                  І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *