Рішення № 946 від 20 грудня 2018 року “Про затвердження Програми розвитку земельних відносин і охорони земель в Овруцькій міській об’єднаній територіальній громаді Житомирської області на 2019 – 2027 роки”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять перша  сесія                                                                 VІІ  скликання

Від  20 грудня  2018 року      № 946

Про затвердження Програми розвитку
земельних відносин і охорони земель
в Овруцькій міській об’єднаній територіальній

громаді Житомирської області на 2019 – 2027 роки

Заслухавши інформацію начальника відділу регулювання земельних ресурсів Жука С. П., керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», беручи до уваги Методичні рекомендації щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання, затверджені наказом Міністерства економіки від 04.12.2006 №367, Концепцію Державної цільової програми розвитку земельних відносин в Україні на період до 2020 року, схвалену розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17.06.2009 № 743-р, Розпорядження КМУ від 31.01.2018р. № 60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії міської ради від 17.12.2018 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Програму розвитку земельних відносин і охорони земель в Овруцькій міській об’єднаній територіальній громаді Житомирської області на 2019 – 2027 роки (Додаток № 1).
  2. Головним розпорядником коштів Програми визначити виконавчий комітет Овруцької міської ради.
  3. Відділу фінансів виконавчого комітету Овруцької міської ради передбачити бюджетні асигнування на реалізацію заходів Програми та забезпечити відповідне фінансування.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій і відділ регулювання земельних ресурсів виконавчого комітету Овруцької міської ради.

Міський голова                                                                                  І. Я. Коруд


Програма

Додаток  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *