Рішення №1002 від 20 грудня 2018 року “Щодо перспективи розвитку музейної справи та збереження культурної спадщини на території Овруцької міської ради.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять перша сесія                                                  VІІ  скликання

Від  20   грудня  2018 року    №1002

Щодо перспективи розвитку
музейної справи та збереження
культурної спадщини на території

Овруцької міської ради.

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  враховуючи звернення директора музею  історії Овруччини, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до відома звіт директора музею Овруччини про наявний стан і перспективи музею Овруччини.
  2. Погодитись на пропозицію міського голови  та включити  до програми соціально-економічного та культурного розвитку Овруцької ОТГ на 2019р. та до Стратегії розвитку Овруцької міської об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року питання виготовлення проектно-кошторисної документації реконструкції ДНЗ № 8 для перенесення туди початкових класів ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3 та питання виготовлення проектно-кошторисної документації реконструкції приміщення колишнього райвиконкому під музей історії Овруччини.
  3. Розглянути можливість включення до штату міської ради  спеціаліста з охорони культурної спадщини.
  4. Розглянути можливість створення на базі дитячої бібліотеки картинної галереї як частини музею Малої академії народних мистецтв та ремесел Овруцької міської ради Житомирської області та включити це питання до програми соціально-економічного та культурного розвитку Овруцької ОТГ на 2019р. для виготовлення проектно-кошторисної документації та до Стратегії розвитку Овруцької міської об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року.

Міський голова                                                                            І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *