Проект рішення “Про затвердження акту списання житлового будинку № 52 по вул. Центральна в с. Потаповичі Овруцького району.”

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять третя   сесія                                                      VІІ  скликання

від  25 січня  2019 року                   проект

Про затвердження акту списання
житлового будинку № 52
по вул. Центральна в с. Потаповичі

Овруцького району.

На виконання рішення  Овруцької міської ради від 07 грудня 2018 року  №935 « Про надання гр. Давиденко І.П, житлового будинку №52 по вул. Центральна в с. Потаповичі Овруцького району для використання в якості  будівельного матеріалів, керуючись ст.ст. 26, 60  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії  міської ради з  питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити акт списання основних засобів житлового будинку  № 52 по вул. Центральна, в с. Потаповичі, Овруцького району, 1933 року побудови, який знаходиться в аварійному стані.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на т.в.о. старости Гошівського старостинського округу та на постійну  комісію міської ради з питань  містобудування, житлово – комунального господарства, благоустрою,  землекористування,   екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та      сільських територій.

Міський голова                                                                              І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *