Рішення №398 виконкому міської ради “Про покращення діяльності полігону твердих побутових відходів м. Овруч”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  04.12.2018 року      № 398

Про покращення діяльності полігону

твердих побутових відходів м. Овруч

У зв’язку з погіршенням протипожежної безпеки на території полігону твердих побутових відходів м. Овруч та з метою дієвого контролю за його санітарним станом, з метою контролю за суб’єктами що здійснюють вивезення відходів на полігон, керуючись ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

 1. Комунальному підприємству «Овруч» Овруцької міської ради:
  • Спільно з ДП «Овруцьким лісгоспом» (Гулько С.Д.) і Овруцьким районним відділом Управлiння ДСНС України в Житомирській області (Кушнерчук Ю.М.) вжити невідкладні заходи по локалізації пожежі на полігоні твердих побутових відходів м. Овруч.
  • Після локалізації пожежі провести заходи з вкриття даної ділянки шаром грунту.
  • Забезпечити чіткий контроль за обліком відходів, що надходять на полігон твердих побутових відходів з веденням журналу та фінансового обліку.
  • Провести заходи, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі «на місцевості», відповідно до проекту землеустрою.
 2. Заборонити суб’єктам господарювання вивезення на полігон твердих побутових відходів легкозаймистої біомаси (тирса, лушпіння зерна, листя, гілля дерев тощо.).
 3. Т.в.о. директора КП «Овруч» Дуб А.І. надати пропозиції на сесію міської ради щодо внесення змін до структури та штатного розпису підприємства, з метою забезпечення цілодобового чергування на полігоні твердих побутових відходів.
 4. Відділу житлово-комунального господарства і благоустрою Овруцької міської ради (Редчиць О.П.) замовити проектно-кошторисну документацію для проведення заходів благоустрою та облаштування протипожежної безпеки на полігоні твердих побутових відходів м. Овруч.
 5. Відділу муніципальної інспекції Овруцької міської ради (Башинський В.І.) забезпечити контроль за вивезенням відходів на полігон твердих побутових відходів.

Міський голова                                                                                  І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=