Рішення № 973 від 27 грудня 2018 року “Про надання дозволу на  здійснення централізованих закупівель відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять перша сесія                                                        VІІ  скликання

від 20 грудня  2018 року  №973

Про надання дозволу на  здійснення
централізованих закупівель відділу
з гуманітарних питань Овруцької

міської ради.

В зв’язку з необхідністю оперативного проведення закупівель та з метою економії коштів, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійних депутатських комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Дозволити відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради Житомирської області (далі- Відділ) проводити централізовані закупівлі для підпорядкованих бюджетних установ з придбання предметів, матеріалів, інвентарю, обладнання, предметів довгострокового використання, енергоносіїв, виконання послуг та робіт, перелік яких визначається наказом по Відділу.
  2. Відділу забезпечити ведення бухгалтерського обліку вищевказаних закупівель та передачу бюджетним установам майна у відповідності до розподілу між бюджетними установами, затвердженого наказом по Відділу.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з гуманітарних питань, освіти, медицини, культури, фізичного виховання та соціального захисту населення, начальника відділу з гуманітарних питань міської ради Сергійчука М.М.

Міський голова                                                                           І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *