Рішення № 967 від 20 грудня 2018 року “Про внесення клопотання про передачу земельної ділянки із державної власності до комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять перша   сесія                                                                        VІІ скликання

Від  20 грудня 2018 року       № 967

Про внесення клопотання про передачу
земельної ділянки із державної власності
до комунальної власності Овруцької міської

об’єднаної територіальної громади

Заслухавши інформацію начальника відділу регулювання земельних відносин Жука С. П. щодо можливості передачі земельної ділянки із державної власності до комунальної власності Овруцької міської  об’єднаної територіальної громади,  керуючись ст.ст. 12, 117, 122  Земельного кодексу України, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою сталого розвитку Овруцької міської об’єднаної територіальної громади та збільшення надходжень  до  бюджету  Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, враховуючи рекомендації засідання постійної комісії міської ради від 17.12.2018 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Звернутись до Овруцької районної державної адміністрації  з клопотанням про передачу земельної ділянки кадастровий номер  1824281900:08:000:0010, площею 6,9870 га, категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури, із державної власності до комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади. Відомості про обтяження речових прав на земельну ділянку, обмеження у її використанні відсутні.
  2. Доручити міському голові Коруду І. Я. від імені Овруцької міської об’єднаної територіальної громади направити це рішення до Овруцької районної державної адміністрації.

Міський голова                                                                  І. Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *