Рішення № 954 від 20 грудня 2018 року “Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять перша   сесія                                                                       VІІ  скликання

Від  20 грудня 2018 року      № 954

Про надання дозволу на розробку
проекту детального плану території
та надання дозволу на розробку
проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки.

Розглянувши клопотання гр. Яковцю А.С. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та детального плану території, керуючись ст.ст.. 20, 79-1, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 16, ст. 19, ч. 3 ст. 21, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної  депутатської комісії міської ради від 17.12.2018р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл виконавчому комітету Овруцької міської ради виступити замовником розроблення детального плану території орієнтовною площею 0,25 га, з метою передачі у власність земельної ділянки, що розташована у с. Полохачів Овруцького району, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  2. Визначити розробника детального плану території у вказаних межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації в якому виконавчий комітет Овруцької міської ради – «Замовник», підрядна організація – «Розробник», гр. Яковець Андрій Сергійович – «Платник».
  3. Фінансування робіт з розроблення детального плану території проводиться за рахунок власних коштів гр. Яковця А.С.
  4. Надати гр. Яковцю Андрію Сергійовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, яка розташована по вул. Польова, 8 у с. Полохачів Овруцького району, площею 0,25 га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  5. Виконавчому комітету Овруцької міської ради забезпечити оприлюднення даного рішення у двотижневий строк в засобах масової інформації.

Міський голова                                                                                  І. Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *