Рішення № 953 від 20 грудня 2018 року “Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять перша   сесія                                                                       VІІ  скликання

Від  20 грудня  2018 року      № 953

Про надання дозволу на розробку проекту
детального плану території та надання дозволу
на розробку проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки.

Розглянувши клопотання гр. Фрусевич Н. І. про надання дозволу на розробку детального плану території, керуючись ст.ст.. 20, 79-1, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 16, ст. 19, ч. 3 ст. 21, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради від 17.12.2018р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл виконавчому комітету Овруцької міської ради виступити замовником розроблення детального плану території орієнтовною площею 0,0949 га, з метою передачі у власність земельної ділянки, яка розташована по вул. Центральна, 2-в, у с. Норинськ Овруцького району, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  2. Визначити розробника детального плану території у вказаних межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації в якому виконавчий комітет Овруцької міської ради – «Замовник», підрядна організація – «Розробник», гр. Фрусевич Наталію Іванівну – «Платник».
  3. Фінансування робіт з розроблення детального плану території проводиться за рахунок власних коштів гр. Фрусевич Н.І.
  4. Надати гр. Фрусевич Наталії Іванівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, яка розташована у с. Норинськ, Овруцького району, по вул. Центральна, 2-в, площею 0,0949 га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  5. Виконавчому комітету Овруцької міської ради забезпечити оприлюднення даного рішення у двотижневий строк в засобах масової інформації.

Міський голова                                                                                  І. Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *