Рішення № 948 від 20 грудня 2018 року “Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів, ведення особистого селянського господарства, для індивідуального садівництва.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять перша   сесія                                                                            VІI  скликання

Від  20 грудня 2018 року            № 948

Про затвердження проектів землеустрою
щодо відведення земельних ділянок,
передбачених для передачі у власність
громадянам для будівництва і обслуговування
житлових будинків, господарських будівель
і споруд (присадибна ділянка),
будівництва індивідуальних гаражів,
ведення особистого селянського господарства,

для індивідуального садівництва.

Розглянувши представлені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів, ведення особистого селянського господарства, для індивідуального садівництва, передбачених для передачі у власність, та звернення громадян про затвердження проектів землеустрою, керуючись ст. ст.12, ст. 79-1, ст. 81, ст. 83, ст. 116, ст. 118, ст. 121, ст. 125, ст. 126, ст. 186, ст.1861 Земельного кодексу України, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради від 17.12.2018 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів, ведення особистого селянського господарства, для індивідуального садівництва, передбачених для передачі у власність громадянам, згідно додатку № 1 (додається).
  2. Передати громадянам безкоштовно у власність земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів, ведення особистого селянського господарства, для індивідуального садівництва згідно додатку № 1.
  3. Громадянам, вказаним у додатку № 1, оформити право власності на земельні ділянки, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Виконавчому комітету Овруцької міської ради надати дане рішення до відділу в Овруцькому районі Головного Управління Держгеокадастру у Житомирській області в п’ятиденний строк з дня його прийняття.

Міський голова                                                                                   І. Я. Коруд

ДОДАТОК № 1

до рішення 21-ої сесії міської ради

VІІ скликання

від 20.12.2018 року № 948

ПЕРЕЛІК
громадян, яким передано у власність земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) будівництва індивідуальних гаражів, ведення особистого селянського господарства, для індивідуального садівництва

 

П.І.Б Кадастровий номер Площа  (га) Місце розташування земельної ділянки Примітка
1. Тучак Андрій Андрійович ******************* 2,0000 с. Великий Кобилин ОСГ
2. Гламазденко Олексій Володимирович ******************* 1,9882 с. Великий Кобилин ОСГ
3. Якимчук Єгеній Вікторович ******************* 2,0000 с. Великий Кобилин ОСГ
4. Скред Наталія Анатоліївна ******************* 2,0000 с. Кирдани, Овруцького району ОСГ
5. Герасименко Микола Дмитрович ******************* 0,1200 с. Велика Чернігівка

Овруцького району

Для індивідуального садівництва
6. Якимчук Надія Костянтинівна ******************* 0,1802 с. Слобода-

Шоломківська

ОЖБ

Секретар  ради                                                                            І. М. Дєдух  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *