Рішення №920 від 7 грудня 2018 року “Про погодження співфінансування інвестиційних програм  (проектів), які пропонуються на фінансування за рахунок коштів Фонду регіонального розвитку в 2019 році”

УКРАЇНА

Овруцька міська рада Житомирська область

РІШЕННЯ

Двадцята сесія                                                                      VII скликання

Від 07 грудня 2018 року       №920

Про погодження співфінансування
інвестиційних програм  (проектів),
які пропонуються на фінансування
за рахунок коштів Фонду регіонального

розвитку в 2019 році

Відповідно до підпункту 3 пункту 7 Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати погодження на співфінансування інвестиційних програм і проектів, фінансування яких планується з державного фонду регіонального розвитку в 2019 році в розмірі 30%, а саме:

– «Капітальний ремонт будівлі (енергоефективна термосанація) із заміною покрівлі діагностичного відділення Овруцької центральної районної лікарні за адресою: вул. Т.Шевченка, 41 м. Овруч Овруцького району Житомирської області» –  2037,660 тис. грн.

– «Капітальний ремонт спортзалу ДЮСШ за адресою: м. Овруч, вул. Тараса Шевченка, 55/27» – 1051,129 тис. грн.

  1. Відділу фінансів передбачити співфінансування вищезазначених проектів.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови міської ради Рибинську Н.М. та постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально – економічного розвитку.

Міський голова                                                                                 І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *