Інформація про виконані роботи КП «Водоканал» Овруцької міської ради з 26 по 30 листопада 2018 року

 

У зв’язку із виникненням аварійної ситуації на каналізаційному колекторі по вул. Т. Шевченка, 80, всі сили підприємства направлені на усунення даної аварії.

На свердловинах № 8, 14, 16 ВНС № 1 та № 2 здійснювалися роботи по заміні насосів. На водонасосних станціях підприємства проводилися поточні роботи з обслуговування свердловин та роботи обладнання, профілактика та ремонт технічного обладнання, а також благоустрій та прибирання прилеглої території.

Працівниками очисних споруд проводилися роботи з поточного обслуговування для забезпечення належної роботи обладнання та каналізаційних насосних станцій з метою належного відкачування та пропуску стоків. А також проводилися заходи по ремонту двигуна на КНМ по вул. М, Ващука, а аткож продовжувалися роботи по прибиранню територій та рубанню дров.

Працівниками підприємства постійно проводяться роботи з обслуговування мереж, обладнання та устаткування з метою безперебійного надання послуг та покращення якості послуг. Виконуються роботи з обслуговування та налагодження роботи на ВНС та КНС підприємства, з виконання звернень, які надходять на АДС – 1505.

Директор КП «Водоканал»                                                     О. А. Латаш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *