Звіт Народного депутата України В.Ю.Арешонкова та відкриття фельдшерського пункту в с.Стугівщина

29 листопада 2018 року у великому залі Овруцької РДА Народний депутат України Володимир Юрійович Арешонков прозвітував про свою роботу за 2018 рік. Нардеп розповів про плани та зміни , які плануються на 2019  рік. Присутні мали змогу задати питання депутату, на які відразу почули вичерпні відповіді та роз’яснення.

Депутат  Верховної  ради,який дбає про медицину свого округу, про здоров’я мешканців після виступу вручив ключі від скутерів для  ФП с.Гошів, АЗСМ смт.Першотравневе, с.Н.Велідники, с.Ігнатпіль, с.Гладковичі, свідоцтва на отримання 7 холодильників (АЗСМ №1 м.Овруч, с.Покалів, с.Шоломки, с.Словечно. смт. Першотравневе, с.Велідники, с.Ігнатпіль, ) 5 ноутбуків (АЗСМ №1 м.Овруч, смт.Першотравневе, с.Н.Велідники, с.Ігнатпіль, с.Словечно). Також було придбано 34  сумки  укладки  для  сімейних  лікарів, які забезпечать кожного лікаря сімейної  медицини  необхідним обладнанням (тонометрами, глюкометрами, пульксоксиметрами).

Володимир Арешонков постійно робить вагомий  вклад в    розвиток   медицини  і цього  року надійшли  кошти в сумі 550  тисяч   на  соціально – економічний  розвиток  первинної  медицини.

В.Ю.Арешонкова нагородили подякою від міського голови І.Я.К оруда, голови райдержадміністрації Ю.С.Дивинського та депутата обласної ради О.Д.Павлушенка за допомогу та підтримку  у розвитку Овруччини.

Того ж дня було відкрито фельдшерський пункт у селі Стугівщина. На святкових урочистостях були присутні: Народний депутат України В.Ю.Арешонков, міський голова І.Я.Коруд, голова райдержадміністрації Ю.С.Дивинський, депутат обласної ради О.Д.Павлушенко, депутат міської ради В.В.Соляр, які привітали жителів села з відкриттям. В період реформи медицини, при оптимізації структур первинної медицини, завдяки міській владі не лише збережено мережу всього району, а й відкрито фельдшерський пункт у віддаленому селі Стугівщина, де мешкає 112 жителів, переважно літнього віку. Стугівщина знаходиться на відстані 28 км від міста і тому забезпечення роботи  фельдшерського пункту було вкрай необхідно, про що неодноразово просили мешканці села Стугівщина в своїх зверненнях до міського голови. Супровід сімейного лікаря буде проводитись двічі на місяць.

Володимир Арешонков та головний лікар КНП «Овруцький ЦПМСД» Станіслав Левківський урочисто перерізали стрічку на новому ФП.

Святковий концерт підготували для жителів с.Стугівщина працівники районного будинку культури, учасники художньої самодіяльності Шоломківського  та Хлуплянського СБК.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *