Семінар-нарада клубних працівників Овруцької міської ради

29 листопада клубні працівники Овруцької громади зібрались для підведення підсумків роботи, визначення основних напрямків діяльності та перспектив розвитку клубної галузі ОТГ в сучасних умовах.

Виробнича нарада відбулась за участі міського голови Коруда І.Я., начальника відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради Сергійчука М.М. , провідного спеціаліста з питань культури і туризму Яковця А.С., директора РБК Чумак Ю.М., пр. методиста РБК Хилько Н.М., працівників сільських будинків культури та сільських клубів.

На порядок денний було винесено ряд питань, що стосуються змін роботи закладів культури, проблем, які стоять перед працівниками, проаналізовано роботу закладів за 2018 рік, розглянуто плани на 2019 рік.

Основний акцент було зроблено на модернізацію клубної діяльності на селі, поліпшення ефективності роботи клубних закладів району на основі поєднання традиційних та новітніх форм і методів культурно-дозвіллєвої діяльності.

Під час засідання висвітлювались питання організації клубної роботи, зокрема, проведення масових заходів та участь творчих колективів в тих чи інших концертах, конкурсах, фестивалях.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *