Інформація про виконані роботи КП «Водоканал» Овруцької міської ради з 19 по 23 листопада 2018 року

 

Продовжується виконання робіт по заміні вводів водопровідної мережі до будинків по вул. Відродження, 1, Т. Шевченка, 84/2 та 88 та роботи з ремонту люків по вул. Івана Котляревського, Нагорянській, Василя Карпенка.

Здійснено ремонт тепломережі біля Овруцької гімназії.

Розпочато роботи з ліквідації аварії на каналізаційному колекторі по вул. Т. Шевченка, 80.

На свердловинах № 8, 10, 17 ВНС № 1 та № 2 здійснювалися роботи по заміні насосів. На водонасосних станціях підприємства проводилися поточні роботи з обслуговування свердловин та роботи обладнання, профілактика та ремонт технічного обладнання, а також благоустрій та прибирання прилеглої території.

Працівниками очисних споруд проводилися роботи з поточного обслуговування для забезпечення належної роботи обладнання та каналізаційних насосних станцій з метою належного відкачування та пропуску стоків. А також проводилися заходи щодо підготовки до зими.

Працівниками рембригади виконувалися роботи щодо усунення замулення труб каналізаційних мереж по вул. Енергетиків, по вул. Кульчицького – проводилися роботи з ремонту оглядових колодязів.

Працівниками підприємства постійно проводяться роботи з обслуговування мереж, обладнання та устаткування з метою безперебійного надання послуг та покращення якості послуг. Виконуються роботи з обслуговування та налагодження роботи на ВНС та КНС підприємства, з виконання звернень, які надходять на АДС – 1505.

Директор КП «Водоканал»                                                     О. А. Латаш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *