Святкові урочистості до Дня працівників сільського господарства

16 листопада 2018 року відбулись святкові урочистості до Дня працівників сільського господарства. На святі були присутні поважні гості: Народний депутат України Володимир Арешонков, заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, міський голова Іван Коруд, голова районної ради Віталій Китиця, заступник голови райдержадміністрації Віктор Пальоний, сільський голова Володимир Трикіша, представники сільськогосподарських колективів району, а також працівники, які раніше працювали в сільському господарстві. Начальник агропромислового розвитку райдержадміністрації Віктор Павлущенко підвів підсумки у даній сфері, після яких всі мали змогу гордитися здобутками та результатами. Багато теплих слів та нагороджень було сказано в адресу працівників сільського господарства.

Нардеп В.Ю.Арешонков привітав з професійним святом та нагородив грамотами і грошовими винагородами.

Міський голова І.Я.Коруд також привітав всіх сільськогосподарських працівників та нагородив грамотами і грошовими винагородами.

Чудовий концерт для всіх присутніх підготували працівники районного будинку культури, музичної школи,  Шоломківського та Нововелідницького СБК.

Висловлюємо слова вдячності Народному депутату України Володимиру Арешонкову та заступнику голови обласної ради Сергію Крамаренку за допомогу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *