Рішення №815 від 10 жовтня 2018 року “Про передачу з балансу відділу з гуманітарних питань   Овруцької міської ради на баланс та оперативне управління Дитячо – юнацькій спортивній школі Овруцької міської ради майна.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Сімнадцята  сесія                                                                                  VІІ скликання

від  10 жовтня  2018 року       №815

Про передачу з балансу відділу
з гуманітарних питань
Овруцької міської ради на баланс
та оперативне управління Дитячо –
юнацькій спортивній школі

Овруцької міської ради майна.

Розглянувши лист відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради про передачу з балансу відділу на баланс та оперативне управління Дитячо-юнацькій спортивній школі танцювального майданчика від 02.10.2018 року № 04-08/1062 з метою належного утримання даного об’єкту, керуючись ст.ст. 26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань містобудування, житлово – комунального господарства, благоустрою, землекористування,екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій  комунальної власності, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл на передачу з балансу відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради на баланс та оперативне управління Дитячо-юнацькій спортивній школі Овруцької міської ради танцювального майданчика, розташованого в м. Овруч по вул. Героїв Майдану.
  2. Бухгалтерії відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради та бухгалтерії Дитячо-юнацької спортивної школі Овруцької міської ради передачу майна, вказаного в п.1 даного рішення, здійснити відповідно до вимог чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, житлово – комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій.

Міський голова                                                                              І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=