Рішення №784 від 10 жовтня 2018 року “Про погодження заключення договорів, інвестиційного кошторису, плану закупівель та реалізації проекту.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Сімнадцята  сесія                                                                                 VІІ  скликання                         

Від 10 жовтня   2018 року  №784

Про погодження заключення договорів,
інвестиційного кошторису, плану закупівель

та реалізації проекту.

На виконання рішення сесії Овруцької міської ради від 26.06.2018р. №610 «Про залучення кредиту НЕФКО та гранту для фінансування інвестиційного проекту «Реконструкція вуличного освітлення в м. Овруч», наказу Міністерства фінансів України від 10.08.2018р. №691 «Про погодження Обсягу та умов здійснення місцевого запозичення Овруцькою міською радою Житомирської області у 2018 році», наказу Міністерства фінансів України від 21.09.2018р. №781»Про внесення зміни до Обсягу та умов здійснення місцевого запозичення Овруцькою міською радою Житомирської області у 2018році», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідань постійних депутатських комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Погодити заключення Кредитного договору на суму кредиту 5,940 млн. грн., Договору про грант на суму 70,0 тис. євро  між Північною екологічною фінансовою корпорацією (далі-НЕФКО) та Овруцькою міською радою, Договору для надання консультаційних послуг                               ( з управління  Проектом) (додатки 1,2,3 ).
  2. Затвердити Інвестиційний кошторис та План закупівель та реалізації проекту (додатки 4,5)
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку та заступника з фінансових питань Рибинську Н.М.

Міський голова                                                                                          І.Я.Коруд

Дєдух І.М._________Рибинська Н.М.___________Шурло Т.М.________


Додаток (ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ)

Додаток (Договір)

Додаток 2  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *