Рішення №782 від 10 жовтня 2018 року “Про визначення Замовника по об’єктах.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Сімнадцята сесія                                                                VІІ  скликання

від 10 жовтня 2018 року  №782

Про визначення Замовника по об’єктах.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійних депутатських комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Визначити Овруцьку міську раду Замовником по об’єктах:
  • «Капітальний ремонт спортивного майданчику з штучним покриттям з розміром 42,5х22,5, з висотою огорожі h=3,0 м в Опорному закладі освіти «Овруцький заклад загальної середньої освіти 1-III ступенів №1» Овруцької міської ради Житомирської області»
  • «Капітальний ремонт спортивного майданчику з штучним покриттям з розміром 42,5х22,5, з висотою огорожі h=3,0 м в Кирданівському закладі загальної середньої освіти  1-III ступенів Овруцької міської ради Житомирської області»
  1. Овруцькій міській раді забезпечити виготовлення проектно-кошторисної документації по вищевказаних об’єктах.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій та першого заступника міського голови Гришковця В.М.

Міський голова                                                                            І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *