Рішення №369 виконкому міської ради “Про надання згоди ПП «Продюсерський центр «Гастролі в Україні»» на розміщення цирку Шапіто”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  30.10.2018 року             № 369

Про надання згоди ПП «Продюсерський центр

«Гастролі в Україні»» на розміщення цирку Шапіто

Розглянувши звернення та відповідні документи ПП «Продюсерський центр «Гастролі в Україні»» про надання згоди на розміщення цирку Шапіто «Віват-Алє», керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Надати згоду Приватному Підприємству «Продюсерський центр «гастролі в Україні»» на розміщення цирку біля входу на центральний стадіон міста від ДЮСШ з 12.11.2018 року до 18.11.2018 року.
  2. Зобов’язати ПП «Продюсерський центр «Гастролі в Україні»» дотримуватися правил громадського порядку, нормативно – правових актів з охорони праці, санітарних правил та інших вимог чинного законодавства.
  3. Відповідальність за дотримання правил з техніки безпеки при експлуатації розважальних атракціонів покладається на ПП «Продюсерський центр «Гастролі в Україні»».

Міський голова                                                                               І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *