Інформація конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради

І Н Ф О Р М А Ц І Я
Конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради

01.11.2018 року проведено засідання конкурсної комісії  з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради, на якому заслухано конкурсні пропозиції учасників конкурсу: Шубан Валентини Григорівни – заступника головного лікаря КП «Овруцька центральна районна лікарня» і Луцюка Миколи Миколайовича – головного лікаря КП «Овруцька центральна районна лікарня», та проведено з ними співбесіди.

За результатами заслуховування конкурсних пропозицій претендентів, зважаючи на їх відповідність встановленим конкурсною комісією вимогам до претендентів на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради та за результатами проведених з претендентами співбесід, конкурсна комісія більшістю голосів прийняла рішення:

  1. Визнати Шубан Валентину Григорівну переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради та внести відповідне подання Овруцькому міському голові Коруду І.Я. з рекомендацією про призначення Шубан В.Г. на посаду директора КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради шляхом укладення контракту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *