Рішення №833 від 31 жовтня 2018 року “Про затвердження Договору про грант між Північною екологічною фінансовою корпорацією та Овруцькою міською радою.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

18 (позачергова) сесія                                                                VІІ скликання

від  31 жовтня  2018 року        №833

Про затвердження Договору про грант
між Північною екологічною фінансовою

корпорацією та Овруцькою міською радою.

На виконання рішення сесії Овруцької міської ради від 26.06.2018р. №610 «Про залучення кредиту НЕФКО та гранту для фінансування інвестиційного проекту «Реконструкція вуличного освітлення в м. Овруч», наказу Міністерства фінансів України від 10.08.2018р. №691 «Про погодження Обсягу та умов здійснення місцевого запозичення Овруцькою міською радою Житомирської області у 2018 році», наказу Міністерства фінансів України від 21.09.2018р. №781 «Про внесення зміни до Обсягу та умов здійснення місцевого запозичення Овруцькою міською радою Житомирської області у 2018році», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання  постійної  депутатської  комісії міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити Договір про грант ESC/E5P/ 2/18 від 02 жовтня 2018 року між Північною екологічною фінансовою корпорацією (у якості Виконавчої Агенції Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля («Е5Р») та Овруцькою міською радою на суму 70,0 тис. євро (сімдесят тисяч євро).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку та заступника з фінансових питань Рибинську Н.М.

Міський голова                                                                                                          І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *