ІНФОРМАЦІЯ конкурсної комісії з проведення конкурсу  на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства “Овруцький ЦПМСД”

ІНФОРМАЦІЯ
конкурсної комісії з проведення конкурсу  на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Овруцький Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Овруцької міської ради

         30 жовтня 2018 року проведено друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу  на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Овруцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Овруцької міської ради, на якому розглянуто питання

  1. Про обговорення процедурних моментів проведення наступного засідання конкурсної комісії конкурсної комісії із заслуховування і перегляду конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення з ними співбесід та визначення переможців конкурсу.
  2. Про розгляд документів, поданих претендентами на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «ОВРУЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ  МЕДИКО-САНІТАРНОЇ  ДОПОМОГИ» щодо відповідності встановленим вимогам та надання допуску претендентам до участі у конкурсі.
  3. Про визначення часу проведення наступного засідання конкурсної комісії із заслуховування і перегляду конкурсних пропозицій учасників конкурсів, проведення з ними співбесід та визначення переможців конкурсу.

В результаті обговорення зазначених питань комісія прийняла рішення:

  1. При заслуховуванні конкурсної пропозиції кожного із претендентів решта претендентів мають бути відсутні у залі засідань, у залі засідань присутні члени конкурсної комісії та представники засобів масової інформації.
  2. Співбесіда із кожним із кандидатів проводиться в індивідуальному порядку, у залі засідань присутні члени конкурсної комісії та представники засобів масової інформації.
  3. При голосуванні з відбору переможця конкурсу в залі засідань присутні лише члени конкурсної комісії.
  4. Допустити претендента Левківського С.О. до участі у конкурсі на зайняття вакантної посади головного лікаря КНП «Овруцький ЦПМСД».
  5. Наступне засідання конкурсної комісії для заслуховування і перегляду конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення з ними співбесід та визначення переможця конкурсу провести 01 листопада 2018 року о 10 год. 00 хв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *